Home sweet home

Uluwatu temple

  Chrám Uluwatu byl jeden z našich prvních výletů během pobytu na Bali. Jedná se o jeden z nejkrásnějších a nejposvátnějších hinduistických chrámů, který na Bali je. Tyčí se na skále vysoko nad oceánem a procházka po útesu návštěvníkům nabízí dechberoucí výhled nejen na chrám, ale také na krásně zbarvené moře. Více o naší návštěve chrámu Uluwatu si můžete přečíst v samostatném článku.

Ton Chong Fa Waterfall

Během našeho pobytu v Thajsku jsme se vydaly k vodopádu Ton Chang Fa v přírozdním parku Khao Lak-Lam Ru. O úchvatných vodopádech a naší náročné cestě na kolech si můžete přečíst v samostatném článku.

Ko Phi Phi Don

Během naší návštěvy Thajska jsme strávily několik dní v opravdovém ráji na ostrově Phi Phi Don. O našem výšlapu na místní vyhlídky si můžete přečíst v samostatném článku. Krásné výhledy na pobřeží s azurovým mořem included.

Phi Phi Islands - Long Beach

 

 

 

 

 

 

V tropickém ráji na Phi Phi ostrovech jsme během naší návštěvy Thajska strávily několik dní. O našem výletě na Long Beach s malým gastronomickým okýnkem jako bonus si můžete přečíst tady.

Kuala Lumpur

V Kuala Lumour jsme strávily několi dní a jako město se nám (až na menší fail s nočním trhem) moc líbilo. O našem výletě s doslova pokakaným začátkem si můžete přečíst tady.

We’ve spent few days in Kuala Lumpur and we’ve found this city really cool. To get more info about our trip just click here.

Kandy

 

 

První část našeho putování po Srí Lance si můžete přečíst tady, mj. o tom, jak nám v Negombu znechutili kari a jak jsme se přesouvali  přecpaným místňáckým autobusem do posvátného města Kandy, kde jsme narazily na wannabe českýho tuk-tukáře.

Here you can find the first part of our Sri Lanka trip where you can find how we didn’t like Negombo kari and how we got to Kandy by overcrowded local bus and found wannabe Czech tuk tuk driver.

Around Kandy

Z Kandy jsme podnikly jednodenní výlet do okolních míst včetně sloníkové vesnice, bylinkové zahrady a továrny na čaj. O tom, jak jsme naletěly wannabe českýmu tuk-tukáři, si můžete přečíst tady.

We did one day trip around Kandy to see the elephant village, spice garden and tea factory. Here you can read how we swallowed the bait.