Jsme dvě bláznivý holky a pocházíme z Brna. Vzhledem k tomu, že se momentálně náš život otáčí o 180 stupňů, rozhodly jsme se pro založení tohoto blogu.

Pošmourné počasí, zimu a 40 hodinový pracovní týden se chystáme vyměnit za tropické Bali na druhém konci světa. Alespoň pro začátek. Naším velkým snem je totiž cestování. Nikdo z nás nedovede předem říct, kam naše cesty povedou dál, ale líbí se nám mít ten pocit svobody.

Rády sportujeme a trávíme čas aktivně a hlavně venku. Nesnášíme zimu. Televize je nám cizí. Jídlo se stalo jedním z mnoha smyslů našich životů. Milujeme objevování nových chutí a vůní, kterému se věnujeme nejen při vaření, ale i při návštěvách různých restaurací. U dobrého jídla dokážeme sedět hodiny, a pokud jsme obklopeny správnou společností, považujeme to za ideálně strávený čas. Zbožňujeme kávu. Kvalitní. Chodit do malých kavárniček, které jsou provoněné kávou a domácím jablečným koláčem, který nám připomene prázdniny u babičky v dětství.

Zajímáme se o zdravý životní styl, ale ne vždycky to jde podle plánu tak, jak si představujeme. Ale to považujeme za správné. Myslíme si, že rovnováha je důležitá v celém životě. Naším velkým snem zůstává cestování, poznávání nových přátel z různých koutů světa, objevování rozlišných kultur a kouzelných míst na této planetě. Doufáme, že se nám podaří vytvořit si krásné vzpomínky nejen v našich hlavách a srdcích, ale taky prostřednictvím fotek, protože fotografování a následná úprava fotek je naším velkým koníčkem.

Naše rodiny a přátelé jsou pro nás důležití, ať se nacházíme na jakékoliv straně zeměkoule. To nás vedlo i k založení blogu, aby byl nejen budoucí vzpomínkou pro nás, ale aby mohli i naši blízcí sledovat, jak si tím naším cestovatelským snem proplouváme. V neposlední řadě bychom byly rády, kdyby blog sloužil jako nástroj k inspiraci i vám, kteří se stále bojíte vystoupit ze své komfortní zóny a udělat ten první krok ke splnění vašich snů. My totiž věříme, že když něco opravdu chcete a jdete si za tím, nic není nemožné.